Dla pasjonatów wiedzy o odmładzaniu. Głodna skóra?

W 2009 roku trzej nobliści – V. Ramakrishnan, T. Steitz, A. Yonath opisali DNA komórek skóry. Potwierdzili oczywiście, że wraz z wiekiem mięśnie i gruczoły znajdujące się pod skórą zaczynają się kurczyć. Zamiast pozostać mocne i jędrne jak w dzieciństwie, stają się miękkie i wiotkie. Zaczynają się rozpadać – tworzą się wgłębienia, zmarszczki i bruzdy. Skóra traci elastyczność. W tym czasie pojawiają się pierwsze ostrzegawcze sygnały starzenia.

Co każe komórkom skóry się rozpadać? Nie jest to gównie brak nawilżenia, jak naucza się na kosmetologii. Gdyby tak było, potrzebowalibyśmy tylko mydła i wody oraz dobrych kremów nawilżających, by być wiecznie młodymi. To brak czegoś równie ważnego – głównych składników odżywczych DNA, działających na poziomie komórkowym. Skóra po 30. roku życia zwyczajnie przestaje je produkować, tak samo jak zwalnia proces syntezy kolagenu.  W efekcie pozostaje bez podstawowych substancji pokarmu DNA. Mówiąc bardziej dramatycznie – zaczyna umierać śmiercią głodową…

Prof. Romain Lefery w swojej ostatniej pracy twierdzi, że już niebawem medycyna dowiedzie, iż dzięki nowo odkrywanym strukturom karmiącej DNA można odwrócić liczne zniszczenia skóry powstałe przez lata. Że możliwe stanie się przywrócenie skórze prawdziwie młodzieńczego wyglądu w sposób nieinwazyjny. Że nauka ukaże nam nowe porywające odkrycia złożone z naturalnych składników karmiących DNA, które będą wygładzać warstwę szorstkiego naskórka, przykrywającego nasze naturalne piękno. Odżywiać liczne zmarszczki i bruzdy do tego stopnia, że zaczną znikać w relatywnie krótkim czasie.

Teraz możesz nakarmić swoją skórę Kolagenem DNA!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *