Premiera Kolagenu DNA w Katowicach – 12 maja 2016

12 maja w Katowicach przecięliśmy oficjalnie wstęgę otwarcia nowego, kolagenowego szlaku. Tym razem drogowskazy prowadzą nas przez intrygującą helisę DNA prosto do odkrycia tajemnicy zatrzymania procesów niszczenia komórek… Bilety na katowickie spotkanie z cyklu Collagen Native DNA rozeszły się jak świeże bułeczki. Na Waszą prośbę dodaliśmy 25 miejsc, ale okazało się, że to wciąż za mało. Wielu z Was przyprowadziło swoich gości. W efekcie obsługa hotelowa musiała donosić krzesła, aby nikt nie stał na sali. Zresztą produkt jest taką sensacją kosmetyczną, że goście musieli usiąść… z wrażenia!

Ponad 75 osób na sali aktywnie słuchało, notując i robiąc zdjęcia prezentacji. Byli głodni wiedzy, podobnie jak skóra ich klientów będzie głodna Kolagenu Natywnego DNA. Spotkanie otworzyła ASM Regionu Południowego, Monika Perdjon. Trenerka powitała południe Polski i gości specjalnych: Prezesa Zarządu Bernarda Jastrzębskiego, Wiceprezes Zarządu Darię Wasiluk oraz naszego Kolagenowego Maestro – Piotra Pakułę, twórcę nowego, sensacyjnego kolagenu.

Prezes Zarządu Bernard Jastrzębski nawiązał do misji, wizji i wartości firmy. O czy mówił? O tym, że wielkie, międzynarodowe firmy mają swoje produkty flagowe – „relikwie”, z którymi są kojarzone, i na podstawie których są rozpoznawane. Nasza właśnie narodziła się w postaci Kolagenu Natywnego DNA.

Po Prezesie Zarządu przed publiczność wyszedł Piotr Pakuła, aby zrewolucjonizować wiedzę na temat kosmetyków anti-age, opowiadając o swoim najdoskonalszym dziele. Ojciec Kolagenu Natywnego DNA oczarował nas swoją wiedzą biotechnologiczną i pasją. Opowiadał o rozpadzie oraz niszczeniu komórek, przyczynach starzenia się skóry oraz cennych składnikach aktywnych nowego członka rodziny Kolagenów Natywnych.

ASM Monika Perdjon i Prezes Zarządu Bernard Jastrzębski podsumowali razem wystąpienie Piotra Pakuły. Mówili o tym, jak skutecznie polecać ten wspaniały kosmetyk. Na jednym biegunie znajduje się wiedza o biologii działania kolagenu DNA, a na drugim emocje, które produkt wywołuje. Dzielcie się nimi! Używajcie, obserwujcie efekty i polecajcie – zupełnie naturalnie!

Jak swoje wrażenia opisują nasi Partnerzy po spotkaniu z innowacyjnym Kolagenem DNA? Posłuchajcie:

Wrażenia po spotkaniu – cudowne! Było bardzo profesjonalnie przygotowane. Piotr Pakuła pokazał nam zupełnie inną odsłonę kolagenu natywnego, działającego na poziomie komórkowym. Bardzo szczegółowo wszystko wyjaśnił. Na łopatki zupełnie rozłożył mnie fakt, że produkt – od razu po nałożeniu na twarz i dekolt – wygładza suche zmarszczki. Zamierzam stosować go na całe ciało. Wróżę mu spektakularny, międzynarodowy sukces!

– mówi Jolanta Gacek, Vice President Colway International

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *