Kolagenowy szlak: Warszawa – sobota, 14 maja 2016

Warszawskie spotkanie z cyklu „Kolagenowy szlak – Collagen Native DNA” zostało przygotowane z wielkim pietyzmem. Piękna, duża sala Hotelu Marriott wypełniona po brzegi, ekipa telewizyjna Colway TV, Zarząd firmy i Dyrektor Marketingu, Adriana Lenartowska, a w świetle reflektorów prawdziwa gwiazda wieczoru – Kolagen Natywny DNA.

To spotkanie, ze względu na obecność gości specjalnych, było wyjątkowe. Prezes Zarządu – Bernard Jastrzębski mówił o tym, że nowy Kolagen Natywny DNA, jak żaden inny produkt do tej pory, jest odzwierciedleniem misji, wizji i wartości firmy:

Patrzymy na świat oczyma naszych Klientów i Partnerów. Każde rozwiązanie jest reakcją na potrzeby, które płyną do nas od Was. Dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości, ekskluzywne produkty. Robimy to, o czym mówimy. Realizując naszą strategię koncentrujemy się na najmocniejszych stronach firmy.

Adriana Lenartowska zapowiedziała program Wellness by Colway International, przypominający, że źródłem piękna jest stan równowagi umysłu, ciała i ducha człowieka. Piotr Pakuła, twórca Kolagenu Natywnego DNA, wprowadził zgromadzonych w arkana biologii komórek i niezwykłego składu naszego superkosmetyku. W Warszawie nagraliśmy dla Was również krótką relację filmową:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *