Luboń k. Poznania, 19-05-16, Kolagenowy Szlak – Collagen Native DNA

W okolicach godziny 18:00 powietrze w Luboniu koło Poznania wyczuwalnie zadrżało. Colway International zapoczątkował uwalnianie energii z helisy DNA, która rozprzestrzeniła się na całą Wielkopolskę. Pierwsza fala sejsmiczna uderzyła wraz z wystąpieniem Prezesa Zarządu, Bernarda Jastrzębskiego. W kolejce czekali już Jarosław Zych, Piotr Pakuła, Aneta Kownacka i Maurycy Turek. Rezultat? Kolagenowe trzęsienie ziemi!

Ponad 100 osób zgromadzonych na sali uroczyście powitał Prezes Zarządu, Bernard Jastrzębski. Po Prezesie wystąpił założyciel firmy, Jarosław Zych, który w ognistej przemowie zapewnił, że ten dzień jest wyjątkowy, a on sam czuje silny emocjonalny związek z nowym Kolagenem Natywnym DNA. Obie firmy – „klasyczny” Colway oraz Colway International są dla niego bardzo ważne.

Nieprawdą jest, jakobym już nie występował publicznie na eventach Colway International, jakkolwiek jest prawdą, iż dziać się to będzie znacznie rzadziej niż in statu nascendi tego przedsięwzięcia. Na jednym chociaż ze Spotkań inaugurujących entree Kolagenu DNA nie mogłem się przecież nie zjawić… W „materiale genetycznym” tego produktu są bowiem i moje marzenia… I niejedna noc przegadana z Piotrem Pakułą. Właśnie się spełniają… Cudowny moment.

– komentuje Jarosław Zych, założyciel Colway International.

Piotr Pakuła, nasz Kolagenowy Maestro zapoczątkował najsilniejszą falę sejsmiczną. Z pasją opowiedział o swoim najdoskonalszym dziele – Kolagenie Natywnym, broniącym DNA skóry przed degeneracją, i najcenniejszych naturalnych substancjach odmładzających rodem z kosmetycznej futurystyki, które do niego dodał.

Aneta Kownacka – General Sales Manager podsumowała wystąpienia swoich przedmówców słowami:

W życiu masz to, na co się odważysz! Macie teraz najdoskonalszy produkt anti-age. Pytanie brzmi: co z nim zrobicie? Jeżeli odważycie się zaColwayować nim świat, to tak będzie!

Naczelny wizjoner Colway International, Maurycy Turek, zwrócił uwagę, że wszyscy jesteśmy w tym miejscu, ponieważ przekazaliśmy ideę i wartości firmy dalej: swoim rodzinom, przyjaciołom i znajomym.

Od razu po spotkaniu Aneta Kownacka skomentowała wydarzenie:

Ponad 100 osób przybyło na wczorajsze spotkanie z cyklu „Kolagenowy Szlak – Collagen Native DNA” do Lubonia k/Poznania. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali naszego Maestro – Piotra Pakuły. Byli również goście specjalni – założyciele firmy: Jarosław Zych i Maurycy Turek.

Doskonały event i najsilniejsza obsada na całym szlaku. Nieważne czy społem czy together. Ważne, że RAZEM! Tylko w takiej ferajnie osiąga się rzeczy nietuzinkowe…

– dodał Prezes Zarządu, Bernard Jastrzębski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *