Kolagen Natywny DNA. Inżynieria skóry klasy premium

Rolls-Royce wśród kosmetyków antiage. Strażnik, broniący Twojego DNA przed degeneracją. Inżynier klasy premium, reperujący zaburzone mechanizmy naprawcze organizmu, poddawane nieustannie stresowi oksydacyjnemu ­– to właśnie nasz nowy Kolagen Natywny DNA. Przeczytajcie, co potrafi. Uwaga, wytrawni eksperci i znawcy biologii białek, to wersja dla początkujących, którzy niedawno rozpoczęli swoją przygodę z kolagenem natywnym!

Klasa

Co potrafi ten wyjątkowy kosmetyk? Przede wszystkim wnika znacznie głębiej niż znane powszechnie w kosmetologii kremy, toniki i sera. Działa… na poziomie komórkowym. I to jak skutecznie! Stymuluje procesy naprawcze Twojej skóry u samych podstaw, sprawiając, że jest zdrowsza i piękniejsza.

Zacznijmy od samego początku. Nasz nowy superkosmetyk to odporny na temperatury kolagen natywny, co oznacza, że posiada wszystkie jego właściwości. Jest hipoalergiczny, naturalny, czysty biologicznie. Posiada pH 5.5, które jest zgodne z pH ludzkiej skóry. Regeneruje tkanki. Dzięki zastosowaniu kolagenu natywnego Twoja skóra stanie się gładsza, zwiększy się jej elastyczność, zimniejszy się ilość i widoczność zmarszczek.

Ponieważ z naszym kolagenem natywnym można mieszać różne substancje aktywne, a mimo to – nie traci on właściwości przenikania przez zewnętrzne warstwy skóry, dodaliśmy do niego co nieco, a konkretnie: najcenniejsze naturalne substancje odmładzające rodem z kosmetycznej futurystyki.

Po pierwsze, mamy w nim ekstrakt z mleczu łososia, bogaty w kwasy DNA i RNA. Możemy pochwalić się aż 70 procentową czystością tej substancji, niosącej w sobie pełną informację genetyczną dla Twoich komórek skóry. Kwasy te aktywują skórę do walki z toksynami i niechcianymi substancjami – uwaga! – nawet tymi, które wytwarza Twój własny organizm! Jeżeli w wyniku ingerencji toksyn, błędów genetycznych, chorób lub zewnętrznych czynników, Twoje komórki zapomną, jak powinny się regenerować, kwasy DNA i RNA posłużą im za podręczną instrukcję. Efekt? Skóra zdrowsza w najgłębszych warstwach. A wiadomo – co zdrowe w środku, piękne na zewnątrz. Kwasy dbają też o to, aby Twojej skórze nie zabrakło zdrowego cholesterolu. Jaką pełni funkcję? Zabezpiecza skórę przed nadmiernym wysuszeniem.

Po drugie, nasz nowy Kolagen DNA zawiera kinetynę. To jedyna znana substancja, która łączy ludzi… z roślinami! Poznaj hormon wzrostu, występujący również w ludzkim kodzie genetycznym. Potrafi wiele: stymuluje procesy naprawcze DNA, chroni przed promieniami UV i wolnymi rodnikami oraz zmniejsza nadmierną pigmentację. Oprócz tego kinetyna przedłuża życie komórek skóry, pomaga ją wygładzić, poprawia jej koloryt oraz zmniejsza zmarszczki powierzchniowe. Jakby to nie wystarczyło, spieszymy z informacją, że kinetyna równie skutecznie łata dziury – zmniejsza utratę wody przez naskórek.

Na trzecim miejscu przedstawiamy dysmutazę ponadtlenkową. To najsilniejszy i najszybszy przeciwutleniacz na świecie. Eliminuje wolne rodniki tlenowe zapamiętale, dzięki czemu ochrania skórę, a doprawdy – jest przed czym. Znasz ostateczne skutki działania wolnych rodników tlenowych? To mutacje, metaboliczne dysfunkcje, starzenie. Co gorsza, podczas ich ataku, dochodzi do deficytu energetycznego w komórce, a to może prowadzić do zmian nowotworowych. Najsilniejsza broń na świecie przeciwko agresywnym cząsteczkom tlenu w Kolagenie Natywnym DNA jest na Twoje usługi!

Peptyd miedziowy GHK-CU, kolejny „magiczny” składnik naszego nowego kolagenu natywnego, to niewielki pan doktor w bardzo niebieskim fartuchu. Potrafi aktywować proces gojenia ran, pobudzać komórki odpowiedzialne za odpowiedź immunologiczną, ma właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne, stymuluje syntezę kolagenu i glikozaminoglikanów w fibroblastach oraz promuje wzrost nowych naczyń krwionośnych.

Na końcu przedstawiamy wyjątkowo cenny składnik aktywny. To placenta, ekstrakt z łożyska. Krzywisz się na samą myśl? Niepotrzebnie! Łożysko wydostaje się podczas porodu z organizmu matki na świat, więc pozyskiwanie tej substancji nie zagraża życiu zwierząt. Nasza placenta pochodzi z oczyszczonych łożysk cielęcych. To jeden z najdoskonalszych organów wytwarzanych przez organizmy! Podstawowymi składnikami placenty są komórki macierzyste, czynniki wzrostu, glukoza, aminokwasy, substancje mineralne, witaminy. Wszystko, co jest potrzebne skórze, w postaci naturalnego cudu natury, a więc najlepiej przyswajalne przez organizm.

I jak? Robi wrażenie? Zapraszamy, przetestuj nasz nowy Kolagen Natywny DNA i poczuj różnicę!

 

3 komentarzy w “Kolagen Natywny DNA. Inżynieria skóry klasy premium

  1. Muslim Dżon Odpowiedz

    „Stymuluje procesy naprawcze Twojej skóry u samych podstaw, sprawiając, że jest zdrowsza i piękniejsza” – po jakim czasie można spodziewać się efektów?

  2. Waldek Leszonski vD/CI Odpowiedz

    Kolagen DNA w podboju kraju „Klonowego Liscia”. Witam panstwa sedecznie, pare opakowan kolagenu ktore dotarly do mnie do Toronto, zostalo sprzedane na „pniu” poprostu zabraklo DNA panie angielsko jezyczne nie sa przyzwyczajone do kosmetykow z „Europy Wschodniej”,. Juz po dwoch dniach sa zadowolone i chca wiecej i wiecej. W tej chwili ja juz nie musze tlumaczyc jak i dlaczego dziala, poprostu jedna pani drugiej pani Od Toronto Po Calgary i dalej Kolagen DNA jest na liscie ” Pozadania” Dla pan tzw Baby Boomers to jest rzeczywiscie super Kosmetyk i w bardzo przyzwoitej cenie. Mozna szczerze porowniac DNA do Najnowszego modelu Bugatti czy tez nawet samochodu Tesla tego najbardziej wypasionego z konceptem the Future is now.
    Peter, You outdone it yourself this super extra DNA Collagen, sells by itself, I don’t have talk much, it is done. One client to another client and it is going on. The Genie is out of the Bottle. The only thing I need now is more DNA a Lot more. The is a line up of men and women for the DNA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *