Jak stosować Kolagen Natywny DNA?

W odpowiedzi na pytania o stosowanie naszego Superkosmetyku, przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie najważniejszych informacji na ten temat. To rodzaj wiedzy z kategorii „obowiązkowa”. Przeczytajcie uważnie!

Jak stosować kolagen natywny

Kolagen Natywny DNA, podobnie jak inne produkty z linii kolagenów natywnych, powinien być stosowany w zależności od potrzeb naszej skóry i jej wieku – jeden lub dwa razy dziennie.

Skóra młoda

Można używać go zapobiegawczo już 25. roku życia. Jeżeli mamy młodą skórę bez widocznych oznak starzenia, ale chcemy podarować jej luksusową pielęgnację, wystarczy nałożyć kosmetyk raz dziennie – na noc.

Skóra dojrzała

Naprawczo Kolagen Natywny DNA stosujemy na skórę dojrzałą z widocznymi oznakami starzenia. Polecamy aplikację dwa razy dziennie – rano i wieczorem, aby maksymalnie pobudzić, odbudować i ochronić komórki skóry.

Skóra dojrzała trądzikowa

W przypadku skóry z problemami trądzikowymi, także w wieku dojrzałym, najlepszym rozwiązaniem będzie jednoczesna pielęgnacja Kolagenem Natywnym DNA i Gold. Na dzień polecamy Kolagen Natywny DNA – ze względu na ochronę antyoksydacyjną, którą zapewnia, a na noc Kolagen Natywny Gold.

Aplikacja Kolagenu Natywnego DNA

Kolagen Natywny DNA nakłada się zawsze na świeżo umytą i wilgotną skórę. Cienką warstwę żelu delikatnie wklepujemy opuszkami palców. Po wchłonięciu kosmetyku można zastosować swój ulubiony krem. Polecamy kremy z linii Hydro, AntiAge lub Natural, które synergicznie uzupełnią kurację kolagenową – oczywiście w zależności od potrzeb skóry. Przed aplikacją Kolagenu Natywnego DNA wskazane jest także regularne stosowanie peelingu; używamy go z odpowiednią częstotliwością, w zależności od rodzaju cery – raz lub dwa razy w tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *