Kolageny natywne

Kolagen to jedyny znany na świecie naturalny zbiór peptydów, które swobodnie penetrują barierę naskórka. Kolagen jest „proteiną młodości”, która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i aż 70% białek skóry. Wraz z elastyną tworzy w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, wiąże wodę, substancje lipofilowe i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całego organizmu. Na etapie molekularnym cechuje go transdermalność – niemożliwa w przypadkach wielkich cząsteczek kolagenów hydrolizowanych oraz niemal identyczna budowa strukturalna jak kolagenu ludzkiego. Native Collagens są produktami anti-age, które w odróżnieniu od tysięcy kremów – nie walczą ze skutkami, lecz uderzają w przyczynę. Główną przyczyną powstawania zmarszczek, jest deficyt kolagenu.

Czym jest kolagen?

To „proteina młodości”. Stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i do 70% białek skóry. Kolagen z elastyną tworzy w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność. Produkcja kolagenu zostaje zaburzona już po 25-tym roku życia człowieka, kiedy rozpoczyna się nieuchronny proces stopniowego zanikania kolagenu. Procesy degradacji kolagenu przeważają odtąd na procesami jego syntezy. Nieodwracalnie. Po ukończeniu 40 roku życia zaczynają przyspieszać i utrata kolagenu wynosi od tego momentu około 1% rocznie.

Kolageny Natywne

Kolageny Natywne to przełomowe odkrycie polskiej biotechnologii ogromna sensacja kosmetyczna. Kolagen izolowany jest ze skór rybich w postaci helis. To zbiór peptydów, które penetrują barierę naskórka pobudzając fibroblasty – nasze stocznie wytwórcze – do produkcji kolagenu ustrojowego.

Na etapie molekularnym cechuje go transdermalność oraz niemal identyczna budowa strukturalna jak kolagenu ludzkiego. Kolageny Natywne są produktami anti-age, które w odróżnieniu od tysięcy kremów – nie walczą ze skutkami, lecz uderzają w przyczynę powstawania zmarszczek. Ich skuteczność potwierdzona jest badaniami klinicznymi w tym dermatologicznymi.

Czy wiesz, że… Kolageny natywne natychmiast po aplikacji na skórę wygładzają, napinają i uelastyczniają skórę?

Na trwały efekt rewitalizujący (odmłodzenia skóry) trzeba poczekać do ok. 110 dnia systematycznego stosowania Kolagenów Natywnych, taki czas potrzebny jest organizmowi do fizjologicznej wymiany struktury kolagenowej w skórze.

Kolagen Natywny Pure

Kolagen Natywny Pure to kolagen w czystej postaci, odporny na temperaturę i posiadający pH ok. 5,5 – idealne dla Twojej skóry. Hipoalergiczny, nie zawiera parabenów, aromatów i sztucznych barwników. To preparat o bardzo silnym działaniu przeciwstarzeniowym, skutecznie odsuwa w czasie procesy powstawania nowych zmarszczek. Zalecany do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Doskonale sprawdza się także w pielęgnacji całego ciała, szczególnie przy oparzeniach, skaleczeniach i otarciach skóry. Przynosi ulgę cerze podrażnionej intensywnymi zabiegami kosmetycznymi.   Kolagen Natywny Pure suplementuje skórę białkiem młodości, stopniowo i nieinwazyjnie, bez potrzeby inwazyjnego implantowania go. Ze względu na swój naturalny skład jest produktem uniwersalnym, dla całej rodziny.

Kolagen Natywny Gold

Kolagen Natywny Pure wzbogacony nano złotem i nano srebrem koloidalnym, kwasem azealinowym, chitozanem i retinolem. Ta wyjątkowa kompozycja ma właściwości  przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne i ogromną moc naprawczą. Wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe. Przeznaczony dla osób, które mają skórę problematyczną, nadwrażliwą, trądzikową, skłonną do stanów zapalnych.  Zastosowane złoto koloidalne w synergii z peptydami kolagenu działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymianę mikroelementów, stymuluje proces oczyszczania skóry. Zapobiega przebarwieniom, oddziałuje kojąco, antybakteryjnie, biostymulująco. Ma naturalną dla skóry kwasowość pH=5,5

Czy wiesz, że… Collagen Native Gold może używany przez osoby młode?

Przy cerach młodych białko kolagenowe działo naprawczo, mocno regeneruje i spowalnia procesy degradacji kolagenu w skórze.

Nano złoto koloidalne (Axonnite)

działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, stymuluje proces oczyszczania. Poprawia elastyczność i jędrność. Regeneruje, wychwytuje UV i toksyny, rozjaśnia i pobudza procesy naprawcze.

Nano srebro koloidalne (Axonnite)

to skuteczny, naturalny środek antybakteryjny. Niszczy ponad 650 różnych bakterii, podczas gdy antybiotyk nie więcej niż 10. Nanocząstki Axonnite są ok. 10 razy mniejsze od wirusów i ok. 100 razy mniejsze od najmniejszych bakterii. Wspomaga walkę z oparzeniami, trudno gojącymi się ranami, trądzikiem, ukąszeniem owadów, opryszczką, zapaleniem atopowym.

Kwas azealinowy

stosowany w leczeniu problemów skóry trądzikowej, atopowej, łuszczycowej, skłonnej do rumienia oraz z tendencją do zapalenia mieszków włosowych. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne. Redukuje przebarwienia po trądziku sterydowym, polekowym, młodzieńczym, kosmetycznym, a także opryszczce.

Laktoferyna

różowe bioaktywne białko, którego działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwtrądzikowe jest w kosmetyce powszechnie znane. Blokuje m.in. bakterie odpowiedzialne za trądzik, wpływa korzystnie na redukcję wyprysków, zmniejsza stany zapalne, chroni przed atakami bakterii i patogenów.

Chitozan

stanowi świetny “opatrunek” dla zaczerwienionej, podrażnionej i wysuszonej skóry, która jest efektem przebytych chorób i zmian skórnych. Ma wyjątkowe właściwości łagodzące, regenerujące i nawilżające.

Retinol

jest czystą postacią witaminy A. Wpływa na odnowę komórek skóry. Stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, ma właściwości fotoochronne, rozjaśniające. Wygładza koloryt, zmniejsza zrogowacenia, działa przeciwzapalne i sprzyja gojeniu. Poprawia ukrwienie skóry i reguluje wydzielanie sebum.

KOLAGEN NATYWNY DNA – SUPERKOSMETYK

Kolagen Natywny DNA łączy w sobie naturę i najnowszą inżynierię biochemiczną. Naprawa DNA i jego ochrona jest najważniejszym elementem zachowania zdrowej skóry.  Kolagen Natywny DNA to Kolagen Natywny Pure wzbogacony o substancje aktywne wyprzedzające dzisiejszą kosmetologię. Zawiera substancje aktywne wspomagające i aktywizujące naturalne procesy tworzenia tkanki łącznej. Intensywnie pobudza komórki do prawidłowego działania. Organizm posiada zdolność do reperowania swoich kwasów nukleinowych. Mechanizm ten jest jednak zaburzany, degradowany, poddawany stresowi oksydacyjnemu.

Kwasy nukleinowe DNA+RNA (natywne) – ekstrakt z mleczu łososia

Uruchamiają replikację struktury skóry, aktywują komórki, działają silnie antyoksydacyjnie chroniąc je przed reaktywnymi formami tlenu. Kwasy DNA i RNA stanowią filtr dla toksyn, chroniąc ustrój komórkowy. DNA i RNA rozszerzają naczynia obwodowe, udrożniają krążenie, a tym samym dotleniają komórki i poprawiają metabolizm lipidów.

KINETYNA

hormon wzrostu. Stymuluje procesy naprawcze DNA, chroni przed promieniami UV i wolnymi rodnikami oraz zmniejsza nadmierną pigmentację. Aktywuje fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu.

SOD – Dysmutaza ponadtlenkowa

elitarny komponent kosmetyczny, enzym pierwszej linii obrony naszego organizmu przed wolnymi rodnikami i jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy istniejących w naturze. Zabezpiecza nasz organizm przed stresem oksydacyjnym, powodującym masowe uszkodzenia komórek i ogólną degradację tkanek.

Peptyd miedziowy GHK-Cu

naturalnie występujący peptyd zbudowany z cząsteczki miedzi oraz aminokwasów glycyny – L-histidyny – L-lizyny. Stymuluje funkcjonowanie komórek macierzystych, zwiększa produkcję kolagenu w skórze, zapobiega fotostarzeniu, poprawia elastyczność i ujednolica koloryt skóry. Wspomaga redukcję zmarszczek, zwiększa zagęszczenie skóry i jej grubość.

Ekstrakt z PLACENTY (łożyska)

jeden z najaktywniejszych czynników regenerujących. Bogaty w liczne substancje odżywcze i regulujące, jak: cytokiny, hormony, bioaktywne peptydy, enzymy, czynniki wzrostu, witaminy i minerały. Poprawia metabolizm tkankowy, regeneruje skórę zmęczoną, starzejącą się. Wykazuje silne działanie nawilżające i przeciwzapalne.

Colway od lat zajmuje się badaniami nad właściwościami kolagenu. Dzięki swojej skuteczności stał się sercem wszystkich produktów Colway International. Filozofia marki jest uzyskanie zdrowej, zadbanej, młodej skóry dzięki ukierunkowanej pielęgnacji kosmetykami o starannie dobranych, unikalnych recepturach.