Kolagen DNA, nasza sensacja kosmetyczna,  jest w sprzedaży już od miesiąca. Sprawdź, co sądzą o tym kosmetyku osoby, które już go przetestowały!

Przetestowałaś go? Jesteś zadowolona? Napisz swoją opinię o tym kosmetyku lub nagraj film i prześlij na adres office@colwayinternational.com. Zamieścimy ją na naszej stronie WWW. Wasze zdanie liczy się dla nas najbardziej!

OPINIE – KOLAGEN DNA

MAŁGORZATA KOSIAK

Małgorzata Kosiak Kolagen DNA

Mam 55 lat i od kilku stosuję kolagen naturalny jako jedyny sposób na spowolnienie upływu czasu. Czy jestem zadowolona z efektów? Zawsze może być lepiej i można szybciej poprawić wygląd swojej twarzy, np. botoksem, kwasem i wiem, że wiele kobiet, również i moje koleżanki, takie zabiegi wykonują. Ja jednak trzymam się długoterminowego sposobu na proces odmładzania i systematycznie, nadal stosuję nasze polskie kosmetyki.

Na twarz, a zwłaszcza na moją zmarszczkę „skupienia” na czole, codziennie nakładam nowy Kolagen Natywny DNA. Od miesiąca czuję różnicę pod palcami, gdy dotykam mojej twarzy, i czuję mniejsze zgrubienie na zmarszczce. Zauważyłam też, że nowe zmarszczki nie powstają, skóra jest nawilżona i rozjaśniona. Na dłoniach miałam już ciemne plamy starcze, które zniknęły bez śladu. Kolagen Natywny DNA jest dla mnie najlepszy, wśród tych, jakich do tej pory używałam, a używałam wszystkich, jakie są w ofercie. Bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania,  natychmiast można założyć krem. Krótko mówiąc, kolagen DNA aktywuje komórki do odbudowy.

JOLA ŚMIAŁKOWSKA

Jola Śmiałkowska Kolagen DNA

Nigdy nie czułam, że jestem ładnym dzieckiem – ani później – ładną dziewczyną. Kolagen DNA sprawił, że mając 45 lat czuję się piękną kobietą. Stosuję go, od kiedy jest dostępny, i wreszcie pozwalam sobie na wyjście z domu bez makijażu. Wiem, że moja skóra wygląda świetnie, ma zdrowy wygląd, mniej zmarszczek i popękanych naczynek. W mojej pracy mam dostęp do wielu nowinek kosmetycznych, ale to Kolagen DNA spełnił moje oczekiwania: jest bezpieczny, naturalny i działa natychmiast. W moim otoczeniu jest wiele wspaniałych kobiet, które chciałabym uszczęśliwić tym luksusowym kosmetykiem, niektóre już go mają i są – podobnie jak ja – zachwycone.

GRAŻYNA POLAŃSKA

Grażyna Polańska Kolagen DNA

Rewelacja, rewelacja i jeszcze raz rewelacja! Wiedza Piotra Pakuły na temat białek i procesów zachodzących w naszej skórze jest porażająca. Na spotkaniu byli również biolodzy i nikt nie zakwestionowali tego, co mówił. Nowy produkt świetnie się wchłania i nawet mój mąż zauważył, że moja skóra jest jeszcze gładsza niż dotychczas.

EWELINA FRANAS

Jako młoda mama uważam, że zasługuję na krótką chwilę dla siebie oraz swojej skóry, która potrzebuje extra dawki energii na cały dzień. Dzieci wysysają z nas tę energię, a kolagen DNA dla skóry młodej świetnie sprawdza się już przy użytkowaniu raz dziennie. Zmarszczki mimiczne, które pojawiają się od uśmiechów do naszej pociechy zostają wygładzone, skórze nie brak witalności oraz pięknego, jednolitego kolorytu, więc czego chcieć więcej? Aby inne zabiegane, zmęczone osoby mogły pozwolić sobie na tę krótką chwilę przyjemności i luksusu!

EWA GRABOWSKA

Moja skóra na twarzy wołała o pomoc i litość po ukończeniu diety odchudzającej z wynikiem – 30 kg. Moja twarz wyglądała tragicznie, a żadne stosowane dotąd kosmetyki nie dały pożądanych efektów. Rezultat odchudzania na twarzy to: skóra szara, odwodniona, ze zmarszczkami oraz wiotka jak bibuła… Decyzja zapadła szybko: Kolagen Natywny DNA! Zamówiłam i po dwóch dniach już był mój! Po trzech dniach stosowania rano i wieczorem widoczne zmiany w nawilżeniu skóry, a po miesiącu twarz odzyskała jędrność, a zmarszczki widocznie się spłyciły – REWELACJA !!!

JUSTYNA ROJ

Absolutny klejnot wśród kosmetyków. Pięknie sobie poradził z moimi zmarszczkami na czole!

IZA OLEKSY

Kupiłam Kolagen Natywny DNA, gdy tylko się pojawił w sprzedaży. Zaczęłam stosować go systematycznie – dwa razy dziennie, wklepując 3-4 pompki w twarz i szyję. Po tygodniu odwiedziłam moją kosmetyczkę, która zapytała, co robiłam z twarzą i u kogo byłam, ponieważ jest wygładzona i bardzo promienna! Dopiero po chwili przypomniałam sobie, że używam Kolagenu DNA! Jest świetny, daje szybkie efekty – to zupełnie coś nowego. Po każdym wklepaniu kolagenu DNA używałam kremu z serii Natural.

MONIKA JASIŃSKA

Kolagen Natywny DNA mam już kilka dni i jestem nim zachwycona. Przy pierwszych kroplach Kolagenu Natywnego Gold towarzyszyła mi duża euforia i faktycznie – przez cały rok używałam go regularnie. Wydawać by się mogło, że nic mi już nie potrzeba… A jednak Kolagen Natywny DNA uwiódł mnie! Jest inny. Inna jest konsystencja, barwa, zupełnie inna reakcja skóry po wklepaniu. Działa mocniej. Trzeba nam jeszcze głębszego poznania, ale myślę że ulegnę całkowicie tej mocy. Zmarszczek już nie mam – 42 lata już „wyklepałam” Goldem [Kolagenem Natywnym Gold – przyp. red.], ale mam problematyczną skórę – plamy, czyli nadprodukcję melaniny – tak usłyszałam kiedyś od dermatologa… I po tych kilku dniach testowania Kolagenu Natywnego DNA czuję różnicę!

JOLANTA GACEK