Cała prawda o pracy i zarobkach w Souvre

Souvre to sklep internetowy umożliwiający wysyłkę do wszystkich krajów Unii Europejskiej, którego sieć odbiorców od sześciu lat stale się rozszerza w Polsce i Europie w myśl idei marketingu społecznościowego. Souvre to nie tylko sklep internetowy, to przestrzeń do rozwoju osobistego, do pracy, osiągania zarobków, a co za tym idzie przestrzeń do  budowania dodatkowego dochodu, a docelowo dochodu pasywnego. 

Zarobione środki można wykorzystać jako rabat w sklepie internetowym (do 500 zł) lub przelać na kartę przedpłaconą Sodexo (do 10 000 zł) albo też otrzymać je na własne konto firmowe po wystawieniu faktury za świadczone przez nas usługi marketingowe na rzecz Souvre Internationale (powyżej 3000 zł).

Jakie są w Souvre zarobki? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Zarobki w Souvre w dużej mierze zależą od zaangażowania Partnerów, czasu, jaki zdecydują się poświęcić rozwojowi struktury lub działaniom marketingowo-sprzedażowym, a także od wytrwałości i aspiracji. Jedno jest pewne.Tu nie ma sufitu finansowego. Ty sam decydujesz, czy przystępując do Souvre chcesz zostać Partnerem, Kierownikiem, czy Dyrektorem.  Mitem jest, że zarabiają tylko Ci, którzy dołączyli do biznesu na początku istnienia firmy. Jeśli dobrze się postarasz, możesz z powodzeniem osiągnąć lepsze rezultaty i wyższe zarobki niż osoba, która zaprosiła /cię do tego biznesu. Bez względu na to, jakie wywołują zarobki Souvre opinie, planując pracę w Souvrę, warto opierać się na faktach, czyli na planie marketingowym firmy.

Oszczędzanie

Możesz potraktować Souvre jedynie jako sklep internetowy i jako tzw. Odbiorca mieć stałą 10% zniżkę na produkty i nie rozwijać struktury oraz nie brać udziału w planie marketingowym Souvre. W ofercie Souvre odnajdziesz zarówno luksusowe kosmetyki na bazie natywnego hydratu kolagenowego, dermokosmetyki, kosmetyki do codziennej pielęgnacji, naturalne suplementy diety oraz produkty typu smartfood, jak i francuskie perfumy, czy środki czystości. Jeżeli jednak docenisz jakość oferowanych produktów Souvre i zechcesz rozpocząć w Souvre pracę, w dowolnej chwili możesz zmienić status Odbiorcy na status Partnera, edytując profil. Zyskasz wtedy stały 30% rabat na zakupy oraz możliwość budowania struktury i zarabiania zgodnie z planem marketingowym Souvre. 

Jakie są możliwości zarabiania w Souvre?

Marża

Rejestrując się jako Partner, uzyskujesz stały 30% rabat na wszystkie produkty, dlatego poza samym oszczędzaniem na zakupach na własne potrzeby, możesz zarabiać z marży, sprzedając produkty w cenie katalogowej. Możesz sprzedawać je osobom w Twoim najbliższym otoczeniu lub jeżeli prowadzisz biznes m.in. w branży kosmetycznej, branży fitness, dietetycznej lub pokrewnej, możesz polecać produkty swoim klientom i zarabiać z różnicy pomiędzy ceną partnerską zakupu a ceną katalogową produktu. Co ciekawe, możesz zarabiać z marży bezobsługowo,wysyłając klientowi swój link zakupowy z 0% lub 10% rabatem. Firma dostarczy produkty za Ciebie, wypłacając Ci jednocześnie należną marżę w kolejnym miesiącu. Sklep Souvre pozwala na generowanie linków zakupowych do kategorii produktów, do pojedynczych produktów, a nawet do konkretnych, zdefiniowanych przez Partnera koszyków produktów. 

Bonus za polecenie Volume Pack

Ta opcja pozwala od samego początku osiągać w Souvre zarobki miesięcznie rzędu kilku tysięcy złotych. Aby zarabiać pieniądze na Volume Pack’ach, należy samemu zakupić taki pakiet. Jeśli posiadamy np. pakiet VIP, zarabiamy za polecenie pakietu VIP tysiąc złotych. Co ważne, kupując pakiet VIP, zakup zwraca się po poleceniu go zaledwie pięciu osobom. Pakiet to nic innego jak zestaw topowych produktów Souvre. Produkty z pakietu, możesz przetestować osobiście, możesz korzystać z nich jako z testerów podczas działań marketingowych lub odsprzedać je z marżą i zyskać podwójnie! Polecając pakiety Volume Pack, masz możliwość dołączyć do klubu VIP i zyskać dodatkowe korzyści.

Aktywne zarabianie na polecaniu sklepu  z Premium Start. 

Można zarabiać aktywnie nie tylko, sprzedając produkty bezpośrednio z marżą, lecz również rejestrując do sklepu internetowego Souvre klientów osobiście lub za pośrednictwem linku rejestracyjnego . Co to oznacza w praktyce? Firma wynagrodzi Cię za każdą skuteczną rejestrację zakończoną w ciągu maksymalnie 30 dni zakupem dowolnych produktów z zakładki “Premium start”. Korzyść jest obopólna. Zarejestrowany Partner kupi produkty w cenie partnerskiej, czyli 30% taniej, a Ty zarobisz 20% wartości każdego zakupionego w ciągu 30 dni produktu spośród 12 topowych z zakładki “Premium Start”. Ta opcja pozwala osiągać w Souvre zarobki miesięcznie rzędu np.  2000 zł przy dokonaniu 10 rejestracji z zakupem 5 topowych produktów Premium Start o łącznej wartości 1000zł na klienta. 

Zarobki z pierwszego planu marketingowego Souvre

Do wyliczenia zarobków z pierwszego planu marketingowego posługujemy się łącznym obrotem Twoim i osób będących w Twojej strukturze, czyli obrotem Twojej grupy. Każda złotówka wydana w sklepie Souvre to około 0,75 pkt w planie marketingowym Souvre. (1 zł ≈ 0,75 pkt.;1 € ≈ 3 pkt.;1  £ ≈ 3,5 pkt) Aby osiągnąć maksymalną prowizję dla danej pozycji w planie marketingowym należy spełnić warunki tzw. premii za strukturę, co oznacza w uproszczeniu budowanie struktury opartej o sześć zespołów i równomierny rozkład punktów grupy na wszystkie zespoły. Spełnienie warunków programu pozwala nawet podwoić prowizję. Przy danym obrocie Twojej grupy, możesz osiągnąć zarobki w następujących przedziałach: 

POZYCJA % PUNKTY GRUPY PROWIZJA
Partner 1% od 200 1-10 zł
Partner 3% od 1 000 30 – 105 zł
Koordynator 6% od 3 500 210 – 420 zł
Przedstawiciel sieci 9% od 7 000 do 1 200 zł
Starszy Przedstawiciel Sieci 12% od 12 000 do 3 500 zł
Kierownik Zespołu 16% od 20 000 do 6 500 zł
Starszy Kierownik Zespołu 21% od 30 000 do 8 500 zł

Zarobki z drugiego planu marketingowego Souvre

Prowizje w drugim planie marketingowym Souvre są następujące: 

Dyrektor Okręgowy 

Wymagania to minimum 50.000 punktów w strukturze, minimum 25.000 punktów kwalifikowanych i minimum 3 ramiona w strukturze, w tym 1 ramię na poziomie efektywności 21% – Starszego Kierownika Zespołu (30.000 pkt) i pozostałe ramiona z dowolną liczbą punktów. 

Prowizja dla Dyrektora Okręgowego wynosi od 7 000 zł brutto na 3 grupach do 14 000 zł brutto na 6 grupach.

Dyrektor Regionalny

Wymagania to minimum 90.000 punktów w strukturze, minimum 75.000 punktów kwalifikowanych i minimum 3 ramiona w strukturze, w tym 2 ramiona na poziomie Efektywności 21% – Starszego Kierownika Zespołu (30.000 pkt) i pozostałe ramiona z dowolną liczbą punktów.

Prowizja dla Dyrektora Regionalnego wynosi od 13 000 zł brutto na 3 grupach do 21 000 zł brutto na 6 grupach.

Dyrektor Krajowy 

Wymagania to minimum 195.000 punktów w strukturze, minimum 162.500 punktów kwalifikowanych i minimum 3 ramiona w strukturze, w tym 1 ramię na poziomie efektywności Dyrektora Okręgowego (50.000 pkt) i 1 ramię na Poziomie Efektywności 21% – Starszego Kierownika Zespołu (30.000 pkt) oraz pozostałe ramiona z dowolną liczbą Punktów.

Prowizja dla Dyrektora Krajowego wynosi od 25 000 zł brutto na 3 grupach do nawet od 31 000 zł brutto na 6 grupach.

Dyrektor Generalny

Wymagania to minimum 600.000 punktów w strukturze, minimum 500.000 punktów kwalifikowanych i minimum 3 ramiona w strukturze na Poziomie Efektywności Dyrektora Okręgowego (50.000 pkt).

Prowizja dla Dyrektora Generalnego wynosi od 50 000 zł brutto na 3 grupach do nawet od 70 000 zł brutto na 6 grupach;

Dyrektor Międzynarodowy 

Wymagania to minimum 1.500.000 punktów w strukturze, minimum 1.250.000 punktów kwalifikowanych i minimum 3 ramiona w strukturze na Poziomie Efektywności Dyrektora Okręgowego (50.000 pkt).

Prowizja dla Dyrektora Międzynarodowego wynosi od 85 000 zł brutto na 3 grupach;

Dyrektor Globalny

Wymagania to minimum 3.000.000 punktów w strukturze, minimum 2.500.000 punktów kwalifikowanych i minimum 3 ramiona w strukturze na Poziomie Efektywności Dyrektora Okręgowego (50.000 pkt).

Prowizja dla Dyrektora Globalnego wynosi od 110 000 zł brutto na 3 grupach.

Dodatkowe korzyści wynikające z programów motywacyjnych

Poza zarobkami z wymienionych wyżej źródeł, Partnerzy Souvre otrzymują dodatkowe korzyści w postaci programów wycieczkowych (od poziomu 16%) oraz samochodowych (od poziomu 21%). 

Jeżeli chcesz poznać szczegóły planu marketingowego Souvre i możliwości zarabiania pieniędzy, wypełnij poniższy formularz i umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie online, podczas którego udzielimy Ci niezbędnych informacji i zapewnimy wsparcie lidera. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
O AUTORCE

Oficjalny Ambasador Marki S’ouvre i S’ouvre Professional w Salonach Kosmetycznych w Polsce

PRODUKTY SOUVRE
ZAREJESTRUJ SIĘ I UZYSKAJ RABAT 30% NA PRODUKTY SOUVRE
RECENT POSTS

Odkryj Sekret Młodej Skóry z Collagen Select! ​

Odmień swoją skórę z Collagen Select – kluczem do jędrności i redukcji zmarszczek. 

Odkryj młodość dzięki wyjątkowej formule.