SOUVRE PROFESSIONAL

DLA PROFESJONALISTÓW

SOUVRE PROFESSIONAL

Souvre Professional to wyjątkowa linia kosmetyków bogatych w nowoczesne i aktywne składniki, wykorzystująca innowacyjne rozwiązania z zakresu kosmetologii, która powstała z myślą o branży beauty. Są to preparaty, które zostały stworzone przez zespół ekspertów, którzy dzięki pasji i doświadczeniu dobrali składy zapewniające jak najlepszą efektywność przeprowadzanych terapii zabiegowych w gabinetach beauty. Profesjonalne produkty Souvre znajdują zastosowanie w salonach świadczących najwyższej jakości usługi kosmetyczne, fryzjerskie, podologiczne oraz usługi z zakresu trychologii, kosmetologii pielęgnacyjnej, fizjoterapii i spa. ​

NAJLEPSZE DLA TWOJEGO SALONU

SERIA PRODUKTÓW DLA PROFESJONALISTÓW

Produkty linii Souvre Professional z powodzeniem mogą być wykorzystywane w innowacyjnych zabiegach na twarz, ciało i włosy, powodując szereg korzystnych efektów, takich jak odmłodzenie, odżywienie i głębokie nawilżenie skóry, porost włosów, wyszczuplenie sylwetki i modelowanie kształtu twarzy. Szeroka oferta pozwala wykonywać różnorodne rytuały, indywidualnie dopasowane do każdego typu cery, czy problemu skóry.

Zabiegi z zastosowaniem kosmetyków Souve Professional oraz codzienna pielęgnacja domowa kosmetykami Souvre Home Care wspomaga dodatkowo efekty leczenia dermatologicznego w przypadku schorzeń skóry, takich jak atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, blizny, oparzenia, trądzik młodzieńczy i trądzik różowaty. Produkty te z powodzeniem można łączyć z aparaturą zabiegową. Na bazie produktów Souvre Professional można wykonywać zabiegi typu: peeling kawitacyjny, sonoforeza, ultradźwięki, światłoterapia LED, mezoterapia bezigłowa, jonoforeza, fala radiowa, czy wodorowe oczyszczanie. Marka Souvre Professional poza kosmetykami oferuje również profesjonalny sprzęt zabiegowy Beauty Symphony oraz Skin Diagnosis System, czyli urządzenie diagnostyczne służące do kompleksowej analizy skóry.

Interesują Cię PRODUKTY SOUVRE PROFESSIONAL, SPRZĘT DO BADANIA SKÓRY LUB APARATURA ZABIEGOWA?

Aby otrzymać ofertę współpracy oraz uzyskać dostęp do produktów online ze stałym 30% rabatem, wypełnij formularz.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

    Odkryj Sekret Młodej Skóry z Collagen Select! ​

    Odmień swoją skórę z Collagen Select – kluczem do jędrności i redukcji zmarszczek. 

    Odkryj młodość dzięki wyjątkowej formule.